Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Sohbet Arşivleme – Sohbet Çıkartma Nasıl Yapılır

4.704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Whatsapp kullananlar için önemli ipuçları vermeye devam edeceğim. Whatsapp ile konuştuğunuz sohbet ettiğiniz önemli kişilerin sohbetlerini arşivleyerek daha sonra gerektiğinde Sohbet geçmişini tekrar arşivden çıkarak görebilirsiniz.

Whatsapp Sohbet Arşivleme Nasıl Yapılır ?

Yazışmalarınızı Arşivlemek için için Sohbet menüsü içerisinde Sohbeti Arşivleyeceğiniz Mesajın üzerine geliyorsunuz ve Soldan Sağa Doğru çekiyoruz buradaki pencerede Sil ve Daha menüsü gelecek Buradan Daha yazan bölüme dokunuyoruz Arşivle yazarak Whatsapp mesajınızı arşivlemiş oluyorsunuz.

Whatsapp Arşivlenmiş Sohbetleri Nasıl Okuyabilirim.?

Yukarıda konuda Whatsapp sohbetleri arşivledik şimdi bu arşivlenmiş sohbetleri nasıl okuyabiliriz ? Bunun için Sohbetler bölümü üzerinde Arşivlenmiş Sohbetler  (1) gibi arşivlenmiş sohbete göre sayı değişir o kısma giriyoruz. Burada arşivlenen sohbeti görüyoruz ve tekrar okuyabiliyoruz.

Arşivlenmiş Sohbeti Tekrar Eski Sohbet Bölümüne Nasıl alırız.

Arşivlenmiş Sohbetleri tekrar eski yerine yani Sohbet bölümünde görmek için Arşivlenmiş Sohbetler Bölümüne giriyoruz Burada tekrar eski sohbet bölümüne alacağımız mesajı ( sohbeti ) üzerine gelerek Sağdan Sola doğru çekiyoruz burada açılan pencerede Sil ve Daha menüsünde Daha yazan yere dokunuyoruz ve Arşivden çıkart kısmına dokunarak eski sohbetlerin olduğu yere almış oluyoruz.

Tags – Etiketler ;

Whatsapp sohbet arşivleme nasıl yapılır, Whatsapp mesajları arşivleme , Mesaj Arşivleme , whatsapp arşivden çıkart  , Whatsapp sohbet arşivleme ne demek  , Whatsapp arşivden çıkart ne demek 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın