Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp çıkartma { stickers } özelliği

4.569 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda WhatsApp yeni gelecek bir özelliği hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu yeni özellikte mesajlarda çıkartma özelliğini yeni güncelleme ile Facebook çıkartmalarını WhatsApp’da yakın zamanda kullanılacak olmasıdır.

Facebook Stickers paketlerinde kullanılan çıkartmaları destekleme vereceği ayrıca üçüncü parti yazılımlarda kullanılan çıkartmaları da destekleyeceği gelen haberler doğrultusundadır.

Wabetainfo’nın duyurduğu haberlere göre İOS, Android, Windows Phone telefonlarda stickers çıkartmaları destekleyeceği bildirilmektedir.

Android işletim sisteminde 2.18.329, İOS ‘da 2.18.100 uygulama sürümleri ile güncellemeleri gerekilmektedir. Merak etmeyin eğer bu uygulamalarda hala yoksa ülke bazında güncelleme kullanımı yaygınlaşacaktır.

Çıkartmalar şuan için statik yani sabit çıkartmalar içermekte yakın zamanda gelecek güncellemeler ile hareketli, animasyonlu çıkartmaları da mevcut mesajlarınız da kullanabileceksiniz.

WHATSAPP ÇIKARTMALAR NASIL KULLANILIR?

İOS işletim sisteminde sohbet penceresinde Android telefonlarda klavyede bulunan çıkartmalar düğmesine dokunarak karşı tarafa çıkartma gönderebilirsiniz.

Burada hangi çıkartmaları göndereceğiniz hakkında seçenekler gelecek ve bu çıkartma paketini Store üzerinden indirme imkânı sunulacaktır. Bu paketler tamamen ücretsiz olarak indirilecek ve kullanıma açılacaktır.

STİCKERS GALERİSİ

Ayrıca bu galeride aramalar yaparak hızlı bir şekilde çıkartmaları da bulmanızı sağlayacak son derece güzel bir mesajlaşma çıkaracaktır. 25.10.2018 tarihinde yayınlanacak bu özellikle şuan için 12 çıkartma kullanılacaktır.

Bu konuyla alakalı ve WhatsApp çıkartma nasıl kullanılır konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya soru-cevap sayfamızdan bize tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WhatsApp çıkartma { stickers } özelliği (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bu özelliğin gelmesi gayet güzel oldu, Viber üzerinden çıkartma gönderiyordum şimdi artık WhatsApp üzerinden çıkartma göndermeye çalışacağım bu haber güzel oldu. Teşekkürler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın