Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp çevrimiçi görünümünü gizleme

8.731 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler anlık ileti uygulaması Whatsapp mesajlaşma sırasında çevrim içi yazısı görmüşünüzdür. Çevrim içi o anlık mesajlaşma sırasında online olduğu anlamı içermektedir.

Sizden gelen sorulardan biride çevrim içi görünmeme veya çevrim içini nasıl kapatabilirim ? gibi sorulara cevap aramaya çalışacağım. Whatsapp uygulamasında böyle bir özellik bulunmamaktadır. yani whatsapp ayarları üzerinde bunu yapamıyorsunuz. Bunun için IOS işletim sistemini kullanan iphone için bir app uygulaması bulunmamaktadır. Fakat Android işletim sistemi farklı app uygulamalar mevcut olduğu bilinmektedir.

Bu uygulamaların başında whatsapp plus uygulaması mevcuttur . Bu uygulamada mavi tık , çevrimdışı görünme vb. diğer kullanabileceğiniz özellikleri kullanabilirsiniz.

Çevrim içi görünme özelliğini kapatmak ve çevrim dışı görünmek için whatsapp plus uygulamasını cihazınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Fakat üçüncü parti bir yazılım olduğu için ve Whatsapp Orjinal bir yazılımı olmadığı için whatsapp uygulaması  sizi engelleyebileceğini ban atacağını unutmayın.

Whatsapp Plus ile ne yapabilirsiniz?

* İnternet üzerinden bulduğunuz temaları yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

* Konuşmalar , kişi ekranındaki yazılar dahi olmak üzere renkleri ,her şeyi değiştirebilirsiniz.

* Her zaman çevrim içi görünebilirsiniz.

* Whatsapp simgesini bile değiştirme yetkisi vermektedir.

Bu uygulamayı harici olarak Android işletim sistemi olan cihazınıza yükleyeceksiniz.  Whatsapp Plus Apk cihazınıza harici olarak yüklemeniz gerekecektir.

Arama Tags & Etiket :

whatsapp çevrimiçi görünümü kapatma , whatsapp çevrimiçi nasıl gizlenir , whatsapp çevrimiçi görünmeme , whatsapp çevrimiçi görünmeme iphone , whatsapp çevrimiçi görünmeme android , whatsapp çevrimiçi gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp çevrimiçi görünümünü gizleme (4 Yorum)

Yorum Yaz

    • whatsapp kendi özelliği, saten çevrim içi görünüp görünmeyeceğiz o yüzden sıkıntı yok

    • merhaba, görünmezlik hilesi derken? bir hile yoktur sizi engellemiş yada kişi profilini arkadaşı olmayanlara kapatmıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın