Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da 60 saniyelik video paylaşımı!

1.231 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram güncellemelere doymak bilmiyor , Yeni Gelecek güncelleme ile paylaşım videoları bundan sonra 60 saniye kadar yüklenip oynatılabilecek. Daha önceden İnstagramda paylaşılan videoların süresi 15 sn ( saniye ) kadardı. Uzun video instagam üzerinde alınan reklamlarda atmış (60) saniye kadar gösterim süresi bu sürenin artık tüm kullanıcılar içinde geçerli olması yeni güncelleme ile beklenmektedir.

instagram video görüntüleme

video gösterim sayıları uzun video gösterimini etkileyeceği düşünülmekte olduğu söylenmektedir. bir dakikalık video paylaşımından kullanıcılar ve instagram reklamı yapan hesaplar tarafından oldukça memnun kalınacağı aşikar gibi görünüyor.

Revize ; Son Güncelleme ile Bir dakikalık ( 60 saniyelik ) video paylaşım özelliği gelmiştir. Normal videolarınızı paylaşabilirsiniz , bazı arkadaşlar bir dakikalık video paylaşamıyorum diyor ama dikkat edilmesi gereken , videonun uzun olmasıdır yani 30 saniyelik video paylaşırken bir dakikalık paylaşım bekleyemezsiniz. Birde paylaşamıyorsanız instagram uygulamasını güncelleyin ardından paylaş ileri diyerek ikinci adımda makas işareti seçin ve oradan video ekleyerek paylaşmayı deneyiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram uzun video , instagramda video paylaşımı , instagram atmış saniye video , instagram video süresi , instagram paylaşım video süresi , instagram video zamanı ne kadar , instagram video süresi ne kadar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram’da 60 saniyelik video paylaşımı! (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın