Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Apple Doğrulanamadı Hatası

2.005 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Apple kimliği güvenlik nedeniyle devre dışı bırakıldı.Hesabınızı sıfırlamak için iForgot sayfasını ziyaret edin. (http://iforgot.apple.com)

Apple Cihazınız’da apple store’den bir uygulama indirirken veya güncelleme yaparken karşınıza çıkan bu hatanın nedeni ile ilgili çözüm nedir ? Bu Apple kimliği güvenlik nedeniyle devre dışı bırakıldı hatası yanlış kimlik bilgilerini girdiğinizde bu apple ıd ve şifresini yanlış olarak girdiğinizde apple tarafından hesabın güvenliği nedeni ile devre dışı bırakmasıdır. Apple Kimliğinizi bir den fazla yanlış girdiğinizde güvenlik önlemi olarak hesabınız bloke olur. Bunun doğrulama hatası nasıl çözülür?

apple doğrulanamadı

Doğrulanamadı hatası nasıl çözülür?

Şifrenizi bilmiyor ve unuttuysanız iforgot.apple.com sitesi üzerinden kimlik bilgilerinizi kullanarak yeni bir şifre talep edebilirsiniz. Parolayı sıfırlamak ve kilidi kaldırmak için ;  “https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid#!&section=password” adresi üzerinden kilidi kaldırabilirsiniz.  Bu adres yönergeleri izleyerek apple doğrulaması çözebilir ve apple kilidi kaldırmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket;

apple kimliği güvenlik nedeni ile devre dışı bırakıldı , apple doğrulanamadı sorunu , apple doğrulanamadı hatası , apple doğrulanamadı çözümü , güvenlik nedeni ile kilitlendi , doğrulanamadı nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın