Sponsorlu Bağlantılar

wfw uzantılı dosya nasıl açılır?

633 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda .wfw dosyası nasıl açılır konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önce konularımız da güvenlik duvarı yedeklemesi konusunda bilgiler vermiştik. Güvenlik duvarı ilkelerinin yedeğini aldığınız da bu backup dosyası olarak .wfw uzantılı dosya olarak almakta olduğunu görmüştük.

WFW DOSYASI NASIL AÇILIR?

Bizimde bu konumuzda wfw dosyasını açma için program veya programsız bir yolu var mıdır? Bununla ilgili siz takipçilere bilgiler vermeye çalışacağız. Önce konumuzda dediğimiz gibi güvenlik duvarının ( firewall ) yedeğinin uzantısı olan bu dosyayı wfw dosya açmak için herhangi bir program kullanılmamaktadır.

Wfw dosyasını açmak için sadece bu dosyayı güvenlik duvarı ilkelerini al yani geri yükle dediğiniz de yedeğini aldığınız ilke ayarlarını güvenlik duvarına yeniden yapılandırmış olacaksınız.

Wfw dosya açma programı maalesef bu dosyada kullanılmamaktadır. Bu alınan backup dosyasını geri yüklemek için bir Windows güvenlik duvarı ile sadece geri yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda güvenlik duvarı yedeği nasıl alınır?

Önceki konumuzda ilginizi duyacak yazımızı okuyarak sizde kendi bilgisayarınızda yapılandırdığınız gelen ve giden ağ trafiğini kontrol altına almak için oluşturduğunuz ayarların yedeğini alarak sonradan format atma veya ihtiyaç halinde aynı işletim sisteminize Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve eski sürümlerdeki sistemlere geri yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın