Sponsorlu Bağlantılar

Website’ye Linkedin düğmeleri { rozeti } nasıl eklenir

863 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda websitesi olanlar için siteye Linkedin rozeti ekleme veya diğer adıyla Linkedin düğmeleri nasıl eklenir bunu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

LİNKEDİN NEDİR?

İş dünyasındaki kişileri bir araya getirmek, buluşturma ve iletişim kurmasını bilgi alışverişi yapmasını sağlamak amaçlı olarak geliştirilen profesyonel sosyal ağ platformudur.

Sizin de linkedin ağınız var ve bunu websiteniz de linkedin rozeti paylaşmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz adımlarla düğmeleri alarak sitenize ekleme yapabilirsiniz.

LİNKEDİN PROFİL ROZETİ NASIL EKLENİR

Rozet ekleme linkedin için giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Profil ve Ayarlar ve Gizlilik adımlarına giriyoruz.

Şu adres üzerinden de “https://www.linkedin.com/psettings/ tarayıcıya yapıştırarak erişim sağlayabilirsiniz. Genel Profilinizi düzenleyin kısmına girdiğinizde sol alt köşede “genel profil rozeti” yazısını göreceksiniz.

Burada bir açıklama kısmı da göreceksiniz “profilinizin reklamını yapmak için bloğunuza online özgeçmişinize ya da web sitenizi rozet ekleyin” Bunun ardından “bir rozet oluşturun” butonuna basınız.

Burada siteye linkedin rozet yerleştirmek için aşağıda resimde görüldüğü kodu sitenizin herhangi bir yerine yerleştirin.

İlk adım siteye linkedin profil düğmesi eklemek için yukarıda size ait olan kodu yerleştireceksiniz. Ardından ikinci adım olarak sitenize uygun olan profil rozetlerini aşağıdan seçerek uygun olan yere eklemek olacaktır.

LİNKEDİN PROFİL DÜĞMESİ EKLEME

Yukarıda uygun olan websiteye linkedin profil rozeti ekleme için seçiniz. Bundan sonra artık sitenizin kullanıcıların dikkatini çekecek ve sitenizin görünür yerine “kimim” kısmına seçtiğiniz profil rozetini eklemek suretiyle sosyal ağınıza ziyaretçi çekebilirsiniz.

Bu konumuzda siz takipçilerimize ve sitemizi linkedin profil düğmesi nasıl eklenir konusunda arama yaparak gelen ziyaretçilere bilgi vermek için bu yazıyı sizlere hazırladık. Bu konuyla alakalı sorularınız için bize sayfamızın hemen altında yorumlardan sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın