Sponsorlu Bağlantılar

smart iptv url nr1 error hatası çözümü

9.048 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yayınımızda url nr1 error! Sorunu ve çözümü konusunda iptv de yaşanan sorunlara değineceğiz.

Daha önce ıptv de yaşanan problemlere, sorunlara değinmiştik bunlardan en başında yayın kanallarının donması, sesin gelip görüntünün geç gelmesi nedeniyle yaşanan problemler diyebiliriz. Fakat farklı hatalarda görülmektedir.

Bu hatalar arasında smart iptv url nr1 error olarak yaşanan nedenlerdir. Bizde bu konumuzda basit olarak bu sorun nasıl çözülür sizlere bunu anlatmaya çalışacağız.

SMART İPTV URL NR1 ERROR SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR

Televizyon markası, telefon modeli ne olursa olsun sizde kullandığınız ıptv de yukarıda bu problemi yaşıyorsanız aşağıda vereceğimiz adımları deneyin.

  • Mevcut internet kullandığınız adsl modem fişini çıkarın veya modemi kapatın ve 2 dk. Bekledikten sonra yeniden modemi açınız sorunu tekrar kontrol ediniz.
  • Smart TV iptv kurulumu yeniden deneyin. SmartTV iptv kurulumu bilmeyenler için aşağıda video da nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz.

URL NR1 ERROR SMART İPTV

Yukarıda video izleyerek smart tv ye iptv kanal yükleme işlemini yeniden deneyin. Bunun dışında kullandığınız uygulama varsa bu uygulamayı kaldırın ve yeniden yükleyin.

Piyasada en çok kullanılan ıptv uygulamaları olarak Gse smart ıptv, Simpe iptv, ıptv pro, ıptv, ayrıca kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda url nr1 error! ıptv sorunu ve bununla alakalı hatanın çözümü alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

smart iptv url nr1 error hatası çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın