Sponsorlu Bağlantılar

Web’de Facebook Messenger kullanma nasıl yapılır?

114 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda internet tarayıcıda, Browser de Facebook Messenger nasıl kullanılır bunu sizlere bu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

Web de messenger kullanma konumuzda başlamadan önceki konularımızda web telegram kullanma ve web de bip kullanma , Whatsapp konusunda yazılarımıza da okuyarak ayrıca inceleyebilirsiniz.

Daha önceleri kendi içinde kullanılan sohbetler ardından yeni bir uygulama olarak Messenger de kullanılmaya başlandı ardından diğer uygulamalarında geliştirdiği ve son dere kullanışlı olan bilgisayarda kullanıma sunuldu.

Bu akıma Facebook Messenger de ayak uydurunca bizde sizlere Messenger bilgisayarda nasıl kullanılır bunu yazımızda anlatmaya çalıştık.

BİLGİSAYARDA MESSENGER KULLANMA

Sizde aktif olarak Messenger kullanıyorsanız yazışmaları, mesajları iyi takip etmek, daha hızlı ve kolay yazmak için Messengeri bilgisayarda açabilirsiniz.

  • Messenger web de kullanmak için “https://www.messenger.com” adresini tarayıcıdan açınız.
  • Kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Böylece internet tabanlı olarak kullanabileceğiniz bu özellikten başarılı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu konumuzda web.messenger.com kullanımı hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Farklı yerlerden açtığınızda kullanmadığınız zaman mutlaka “çıkış” yapmayı unutmayınız. Çıkış yapmadığınız sürece açık kalacağı için güvenlik tehdidi yaratabilmektedir.

Konumuzda web messenger kullanma hakkında nasıl kullanılır tarzında bilgiler vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. kod : 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın