Sponsorlu Bağlantılar

web sitesi çabuk index alması için öneriler?

543 views
Sponsorlu Bağlantılar

sahip olduğunuz blog sayfa veya web sitesinin en üst sıralarda olmasını herkes ister, google arama sıralamasında en üst sıralarda yer almak için yazacağınız konular, makaleler bol içerikli zengin kelime hazinesine sahip ve içinde gizli anahtar kelimelerin olması gerekmektedir.

Bu girilen makale veya yazılar paylaşıldığında hızlı indexleme yapması için bazı öneriler, bazı teknik metotların olması gerekir mi? Bir konunun hızlı indexlenmesi için ne gibi tavsiyelerde bulunmak gerekir? bizde bununla ilgili sizlere bazı ipuçları vermeye çalışacağız.

hızlı indexlenme için tavsiyeler ;

hızlı indexlenme yapabilmek için vereceğimiz tavsiyelere sizde kendi geliştirdiğiniz, tecrübeler katarak daha profesyonellik katabilirsiniz. Bir sitede paylaşımın hızlı index alması için ;

  • Hazırladığınız makale tamamen özgün içeriğe sahip olması gerekir.
  • ilgi çekici konu başlıkları ile diğer paylaşımlar arasından sıyrılarak öne çıkınız.
  • Sosyal Ağ ve kaliteli sitelerden backlink satın alarak sitenize hit ( ziyaretçi ) çekin.
  • Yazdığınız konulara yorum yapmayı etkinleştirin, bol bol yorum yapılmasını sağlayın.
  • Eğer WordPress kullanıyorsanız “Google XML Sitemaps” eklentisi kullanarak sitenizde olan değişiklikleri Google bildirerek hızlı index almayı sağlayabilirsiniz.
  • Ping sitelerinden destek alınız, paylaşın konu link adresini ping sitelerinden yararlanarak hızlı indexleme sağlayabilirsiniz. Bunun için eğer WordPress tabanlı bir siteniz varsa Güncel Ping Siteleri kullanabilirsiniz. Bunun için “https://codex.wordpress.org/Update_Services” adresi üzerinden faydalanabilirsiniz. Bu ping sitelerini Kontrol paneli > Ayarlar > Yazma > Servisleri Güncelle kısmından yararlanarak hızlı pingleme için kullanabilirsiniz. 
  • Bunun dışında “http://www.google.com.tr/intl/tr/add_url.html” adresi üzerinden yeni eklenen konu link adreslerini buradan da hızlı pingleme yapabilirsiniz.
  • Günlük olarak periyodik aynı saatlerde en az iki konu içeriği paylaşınız. genel olarak aynı saatlerde ama günlük olarak devamlı içerik paylaşın siteniz güncel olsun.
  • Son olarak Uzman işini bilen kişilerden seo desteği alabilirsiniz. 

yukarıda sizlere verdiğim temel başlıklar halinde bu konu başlıklarını uygulamanız halinde içerikleriniz hızlı index alacaktır. Böylece içeriğe göre yazdığınız konular en üst sıralara taşınacaktır. 

Arama Tags & Etiket ;

nasıl hızlı index alınır, hızlı indexleme , hızlı indexleme seo, hızlı index için ne yapılır, hızlı index nasıl, hızlı pingleme, hızlı ping siteleri, çabuk indexleme nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın