Sponsorlu Bağlantılar

web site / blog www yazmadan girilmiyor?

821 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda farklı bir sorun ve çözümü ile birlikteyiz, Bu konumuzda bir web siteye ya da blog sayfaya www (world wide web ) başa yazmadan girmeme sorunu ve bununla ilgili çözüm yollarını sunacağız.

Bir siteye www yazmadan site açılmıyor, girilmiyorsa nasıl çözüm sağlayabiliriz. Bununla ilgili olarak sitenin barındığı hosting Windows veya Linux tipi olduğu önemlidir.

www yazmadan girilmiyor sorunu ;

Sitenizin kök dosyasında .htaccess dosyasına aşağıda vereceğimiz kodları ekleyerek denemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için ilk önce .htaccess dosyasının bir yedeğini mutlaka bilgisayara indiriniz. Kök dosyasına cpanel ya da filezilla programı ile giriş yapabilirsiniz.

“RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^siteadı.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://siteadı.com/$1 [L,R=301]”

Bu kodu ekleyin “tırnak işareti olmadan ve .htaccess kayıt ediniz. Tekrar deneyebilirsiniz. Eğer .htaccess dosyası yoksa kendiniz de bir txt dosyasından oluşturabilirsiniz.

www olmadan bloger sayfa açılmıyor

Eğer blogger sayfanız var ve www yazmadan açılmıyor ise o zaman aşağıdaki adımları izleyerek bu sorunu çözmeye çalışacağız.

Ayarlar > Düzenle altında alanadiniz öğesini www.alanadiniz konumuna yönlendir. Yazılı kutucuğu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Ya da tam tersini yapabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken başka bir şey yoktur. Site veya blogger sayfanıza www yazmadan girişte yapabilirsiniz.

Yukarıda bloggere www olmadan girilmiyor , www yazmadan siteye giriş yapılmıyor gibi blogspot sahipleri ve site sahiplerine bilgiler aktardık. Sizin de sorularınız, problemleriniz varsa sayfamızın altında yorumlar kısmına sorunlarınızı, hatalarınızı yöneltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın