Sponsorlu Bağlantılar

Web Page Blocked Hata ve Çözümleri

9.971 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bu konumuzda Web Page Blocked hatası sorunu alanlar için bir bilgi paylaşımı yapacağım. Genel’de Youtube , Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlara giriş yaparken yaşanan bu sorunu neden alırız ?

Bu sorunlar genelde ofislerde , işyerlerinde yaşanmaktadır . Bunun nedeni patronun sosyal ağlarda çalışan personelin sosyal ağlarda vakit öldürmemesidir. bu yüzden sistem admini veya bir bilgi işlemci tarafından bu tür sitelerin engellenmesidir.

Eğer ev ortamında iseniz güvenlik duvarı ve Antivirüs yazılımlarına takılmış olabilirsiniz. Eğer bir internet cafe’de bu sorunu yaşıyorsanız cafe filtreleme sistemi izin vermiyor olabilir.

Web Page Blocked ( web sayfa engellemeleri ) genelde üçüncü parti yazılımlar kullanarak veya modem içinden engellemeler yapılarak site engellemesi yapılır . Bunun yanında program kullanmadan hosts dosyasını oynarak’da bu işlem yapılabilir

yukarıda izlediğiniz video ile programsız web blocked ( web sayfa ) nasıl engellenir bakabilirsiniz. böyle bir engelleme ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Peki Engellenen Web Sayfalarına Nasıl girişi yapabiliriz ?

* Bunun için daha önceden Meb’li yasaklı sitelere nasıl girilir konusunda değindiğim konuları inceleyebilirsiniz. https://ademocut.com/yeni-yazi-mebde-yasaklanan-sitelere-girme-yontemleri/   adresinden yardım alabilirsiniz.

* Diğer bir konu ev ortamında güvenlik duvarını kapatabilirsiniz veya modem içerisinde bir engelleme yapılmış mı bunu kontrol ediniz.

* İnternet Cafeler’de ise yapacağınız fazla bir şey olmayabilir. Çünkü iyi filtreleme yapılmış bir cafe programı her zaman engelleyecektir.

* Google Chrome vpn eklentilerini kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Web Page Blocked hatası , Web Page Blocked Windows 7 , Web Page Blocked Windows 8 , Web Page Blocked Windows 10 , Web Page Blocked nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın