Sponsorlu Bağlantılar

vodafone mevcut tarife nasıl öğrenilir?

5.871 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Vodafone tarife sorgulama, tarife öğrenme ile ilgili sorgulamanın nasıl yapılacağına dair ipucu vermeye çalışacağız. Günlük hayatımızda mobil cihazların yerini aldığı bir zamanda artık her şeyi ile birlikte akıllı telefonlar, tablet veya diğer cihazlarla internet üzerinden tüm istenilenleri yapabilmekteyiz.

Bu böyle olunca GSM Operatörleri internet, sms ve konuşma paketi olarak satış yapmaktadır. Aylık olarak otomatik yenileme ve bunun karşılığında belirlenen ücret ile ödeme yapabileceğiniz bir çok konuşma paketi, internet paketi satışları vardır.

Bizimde bu konumuzda mevcut Vodafone tarife öğrenme, Vodafone kullanılan sahip olduğunuz tarifenin hangi pakete ait olduğunu nasıl öğreniriz.

vodafone tarifemi öğrenme

  • Vodafone hattı kullanıyorsanız telefon numaranız hangi tarifeye aitse bunu öğrenmek için Vodafone Online Self Servis üzerinden giriş yaptıktan sonra Tarife ve Paketlerim sekmesi üzerinden mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz.
  • 7000 sesli yanıt self servis arayarak vodafone mevcut tarife öğrenme işlemini yapabilirsiniz.
  • Bunun dışında Vodafone merkezlerinden
  • 542 veya 0 542 542 00 00 telefon numarası aramak suretiyle sahip olduğunuz mevcut kullanılan tarifeyi öğrenebilirsiniz.

 

Vodafone tarife değişikliği için hangi tarifeye geçecekseniz o tarifenin kodunu sms kısmına yazarak 7048 mesaj atarak geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefonlardan veya diğer mobil cihazlardan tarife bilgisini, tarife değişikliğini ve diğer tüm hattınızla ilgili işlemleri vodafone online self servis üzerinden yapabileceğinizi unutmayın. Bunun için Apple Store ve Google Play store üzerinden indirme işlemini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın