Sponsorlu Bağlantılar

instagram dm web den masaüstü bilgisayarlardan kullanma

58 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sıkı bir instagram kullanıcısı iseniz iş yerinde veya evinizde masaüstü bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarınızda çalışırken instagram dan dm atamadığınızda canınız sıkılmıştır fakat cep telefon yanınızda olduğu için bu açığı kapatmaktadır. Fakat web den dm atmak mümkün olsaydı sanırım çoğu kullanıcı bunu seçecekti.

İnstagram sonunda bazı kullanıcılara küçük test amaçlı olarak kullanıma sunmaya başladı. Test aşamasında olan sürümde bazı kullanıcılar için web’e doğrudan mesajlaşma özelliğini sunmaya başladı.

Web’den Dm’ler aynen uygulamadaki dm özelliği gibi çalışacak. Masaüstü dm ekranından veya bir profilin sayfasına girerek sohbet başlatılabilecektir. Dm den gelen resimleri beğenmek için aynen uygulamada olduğu gibi çift vuruşla beğenebilir, fotoğraflar paylaşılabilir, okunmamış mesajları sekmede tutabilirsiniz.

İnstagram.com sitesinden tüm bildirimleri aktif ettiğinizde bu bildirimlerin hepsini alabilirsiniz. İnstagram web den dm nasıl kullanılır, nasıl atılır bunu ilerleyen konularımızda sizlerle ayrıca paylaşacağız.

Bu konumuzda instagram web de dm özelliği hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın