Sponsorlu Bağlantılar

{ Video } Windows 10 Format Nasıl Atılır?

4.676 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu konumuzda Windows 10 Operating System yani İşletim Sistemini Yeni bir Bilgisayarımıza Nasıl yükleriz veya kurulu olan bilgisayarımıza yeniden nasıl Format atılır bunun hakkında size videolu anlatım ile tarif edeceğim.

Bilgisayarınızda Hazırda bir Windows 10 kurulu ise üzerinde kurulu geldi ise Windows 10 için gereken kriterlerin olup olmadığını kontrol etmeye gerek yok yani Windows 10 için gereksimleri karşılıyor mu , karşılamıyor mu bunu öğrenmeye gerek yok Ama Windows 10 sıfır bilgisayarınıza veya işletim sistemi değişikline gittiğinizde Bu Bilgisayar parçalarının Windows 10 kaldırır mı kaldırmaz mı bunu öğrenmek ilk önce öğrenmeniz gerekecektir.

Bu konuyu ilk önce buradan Öğrenebilirsiniz. Windows 10 Donanım Gereksimleri nelerdir.   Buradan donanım ihtiyaçlarını öğrendikten sonra Şimdi Windows 10 Bilgisayarımıza Nasıl İnstall ( Kurulumu ) yapılır bunu Video izleyerek Öğrenelim.

Windows 10 Bilgisayarımıza Usb Bellek’ten Format Atarak veya Cd Üzerinden Format Atarak kurabiliriz . Bununla Birlikte Windows 10 Yükseltmelerde Mevcuttur. Windows İnsider Preview İso İle Kurulum Yapılmıştır.

Usb’ Bellekten İşletim Sistemi Nasıl Kurulur?

İso Dosyası Cd // Dvd  Nasıl Yakılır?

Yukarıda Format atma seçeneklerinden birini kullanarak bilgisayarımıza nasıl Windows 10 Format atıyoruz video şeklinde izleyelim .

Windows 10 Nasıl Kurulur ?

Google Arama Tags & Etiketler ;

Bilgisayara Windows 10 yükleme , Windows 10 Format Atma , Windows 10 Yükseltme , windows 10 format nasıl atılır , windows 10 nasıl kurulur , Windows 10 indir , windows  10 nereden indirebilirim . Windows 10 kurulum Rehberi , Windows 10 kurulum Klavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Video } Windows 10 Format Nasıl Atılır? (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. windows 8.1 single language den windows 10 a yükseltme yaptım.. ayrıca sitelerinden de windows 10 pro indirdim.. Format attığım zaman pro yu yüklesem lisanslama da sıkıntı olur mu ?

  2. Şuan Windows 10 single language var lisans sorunu olabileceğini düşündüğüm için single language ide indirdim ne olur ne olmaz diye format atmak istediğimde bunu kullanacağım o zaman teşekkürler cevap için

    • Hocam , Orjinal Lisanslı Windows 10 ‘mu aldınız yoksa ikinci el bilgisayar üzerinde mi var mı?

  3. Hocam laptopu Teknosa dan sıfır aldım win 10 yüklü şimdi 7 dinin DVD’sini takıyorum kurulum başlıyor diyip hata veriyor formata engel olacak bi uygulama mı var

  4. merhaba, ben win10 a yükseltme yaptım 6 ay kadar önce sanrım fakat şimdi win7 kurmak istiyorum bios ayarlarım doğru olduğu halde cd den ön yükleme için bir tuşa basın yazısı ne yapsam ekrana gelmiyor,cd bilgisayarımın cd romunda görünüyor ne yapabilirim acaba

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın