Sponsorlu Bağlantılar

Video DL Free ile iphone ve internet’den video indir.

1.409 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Cihazlar Yaygınlaştıkça İnternet kullanımı da artmaktadır. Kullandığınız İphone veya İpad cihazlarınız ile İnternet üzerinde surf yaparken beğendiğiniz videoları cihazlarınıza yüklemek isteye bilirsiniz. Cihazlarınızda video indirebilmek , yükleyebilmek için üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyaç gerekmektedir.

İphone veya İpad için cihazlarınıza İnternet üzerinden video indirebilmek için kullanacağımız uygulamanın ismi Video DL Free bu uygulama ile İnternet’de Surf yaparken hoşunuza giden videoları cihazlarınıza indirebiliyorsunuz.

Video DL Nasıl Kullanılır ?

Surf Yaptığınız ve beğendiğiniz bir Video’nun olduğu Sayfa bağlantısını Kopyalıyoruz. Daha Sonra bu Kopyaladığımız sayfanın linkini Video DL Free uygulamasındaki tarayıcı sekmesine yapıştırıyor ve bunu tarayıcıda açıyorsunuz daha sonra video oynatmaya başladığınızda size Kayıt etmek için Dokunun dediği kayıt Simgesine dokunarak video indirmek için bir isim girmenizi yada default olarak yorumsuz yazısını göreceksiniz ve tamam dedik den sonra indirmeye başlayacaktır.

Video DL video yöneticisi son derece kullanışlı ve kullanıcılardan tam  puan almaktadır. İndirdiğiniz programları tekrar video rulosuna kayıt ederek diğer kullanıcılarda yollayabilirsiniz.

VİDEO DL YÖNETİCİSİ İNDİR ; “https://itunes.apple.com/tr/app/ucretsiz-video-indiricisi/id731368699?l=tr&mt=8” adresi üzerinden indirebilirsiniz. 

Tags – Etiketler ;

iphone video indir , ipad video indir , iphone video download , ipad video download , iphone video yükle , ipade video yükle , iphone nasıl video indirebilirim , ipad nasıl video indirebilirim , iphone video yükle , ipad video yükle , video dl yükleme , video dl indir , video dl yöneticisi , video dl free indir , video dl free yöneticisi nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın