Sponsorlu Bağlantılar

Tango Out [ Kilidi Kaldır ] Ne Demek..?

4.374 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango App İnternet üzerinden ücretsiz görüntülü , sesli , sms ve bunun yanında arkadaş bulabileceğiniz Popüler bir uygulamadır. Tango ilk çıktığı gibi olmayıp kendini gün geçtikçe yenilemiştir  ve kendini yenilemeye devam etmektedir. Son güncellemeler ile akıllı cihazlarınızda Tango Out ( Kilidi Kaldır ) özelliğini görmüşünüzdür.

Tango Out ( Kilidi Kaldır ) Özelliği ?

Tango Out Karşınızda ; Ücretsiz uluslararası arama yapın. Dakikalarınızı Şimdi talep Edin.  Başlığı ile ilk başta bir arama yapmamızdan bahsetmektedir. Peki Saten bir bir aramayı yapamıyor muyuz ?

 Bu başlarken kısmına dokunduğumuzda cihazınıza bir Sms gönderileceğinden bahsetmektedir. Sms doğrulamasını yaptığınızda size yurt dışın da rehberinizde kayıtlı kişilerin ( Tango Yüklü) listesi gelecektir. Size ücretsiz olarak 50 dk . kredi vererek yurt dışı arama yapabileceğiniz bir dakika vermiş oluyor.

Yani Bu konuyu özetlersek Tango Out kısa şuna benzetebiliriz. Skype de bildiğiniz gibi sesli aramaların yanında normal telefonları aramak için de alacağınız kredi karşılığında arama yapabileceğiniz gibi Tango Out bu şekilde normal cihazlarda arama yapabilirsiniz. Bana kalırsa gereksiz gibi gelmekte ama bunu zaman gösterecektir. Yeni olması dolasıyla kendini geliştirir ve başarılı olursa bu özelliği de tutacaktır.

Tags – Etiketler ;

Tango Out Nedir – Kilidi kaldır nedir – Tango out nedemek , Tango out özelliği , Tango , tango app , Tango kilidi kaldır – Tango out kilidi kaldır ne demek , nedir , nasıl , ne işe yarar , tango , tango out

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango Out [ Kilidi Kaldır ] Ne Demek..? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Slm ben tango out (kilidi kaldir)progrsmı yukledim goruntuli olan arkadaslarimi tango out de bulunmuyorlar neden?

  2. Tango out ile sadece yurtdışı cep ve sabit no ları arayabilirsiniz aslında süperdi 50 dk benim 22 kaldı hediye dakikalarda veriyor ama az ve kısıtlı böle devam etse süper olur.

  3. Tongo out kilidi kaldır diyorum daha sonra menü geliyor başla diyorum opsss hata diyor ve çalışmıyor neden

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın