Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] vk videolar neden açılmıyor..?

9.456 views
Sponsorlu Bağlantılar

Vk Video dedikleri şey nedir ilk önce kısa bundan bahsetmek istiyorum. vk.com ( Just Video ! )  İnternet üzerinden video , film izlemek için kullanabileceğiniz Rus Menşei bir sitedir. Diğer Video sitelerine göre çok hızlı olan Vk.com popüler olmaya devam etmektedir. Son zamanlar sık sık açılmama yada yavaşlama sorunları yaşamaktadır.

Bilgisayarınızda videoları oynatmak için gerekli programları kurduk sonra ( Flash player , Java , Codec ) hala çalışmıyor ise Bunun sorunun kaynağı Vk serverlerin den kaynaklıdır.

Peki siz Server’den kaynaklı diyerek size düşen görevleri yerine getirmeyecek misiniz. Sorunun kaynağı Dns Ayarlarından olabilir bunun için Dns ayarlarını değiştirerek tekrar bir kontrol ediniz. DNS Ayarları Nasıl Değişir konusu hakkında buradan yardımcı olalım.

Farklı bir tarayıcı üzerinden vk.com videolarını açmayı deneyiniz. Tarayıcı kaynaklı olup olmayacağını tekrar bir gözden geçiriniz.

vk video hatası

Eğer Vk videolarını açamıyor iseniz bide video üzerine gelerek fareniz ile sağ tuş basarak Vk Video Player 4.1 yazan yere basarak kısa bir süre açılıp açılmadığını kontrol ediniz. Bu işlemlerden sonra video yine açmıyor ise Vk video sunucuları tarafında bir sıkıntı olacağını unutmayınız. Bir kaç gün sonra yeniden kontrol ediniz.

Tags – Etiket ;

vk video hatası , vk video neden açmıyor , vk video açmıyor , vk video , vk.vom açmıyor , vk.com neden açmıyor , vk.com hata , vk.com çözüm , videolar açmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın