Sponsorlu Bağlantılar

Viber “Sohbet Geçmişi” Yedekleme

2.462 views
Sponsorlu Bağlantılar

Viber Anlık mesajlaşma ve sesli görüşme yapabileceğiniz , uzak dostlukları birbiri ile yakınlaştırma ile sohbet edebileceğiniz güzel bir uygulamadır. Yurtdışında yaşayan akrabalarımız ile görüşmeleri bunun üzerinden yapabildiğim son derece hoşuma giden bu uygulamada yeni gelen güncelleme ( 6.1.5 ) sürümü ile bundan böyle viber mesaj yedekleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Bu sohbet yedeklerinizi icloud üzerinde tutarak cihaz değişikliklerinde tekrar viber mesaj geçmişini geri yükleme olanı sunmaktadır. Bu yedekleri otomatik olarak kaydeder ve son yedek dosyaları geri yükleme olanı sunmaktadır.

viber son görüldü kapatma

viber yedekleme işlemini otomatik veya manuel yapabilmek için Diğer > Ayarlar > Viber Yedekleme > adımlarını takip ederek Şimdi Yedekle işlemi ile manuel olarak sohbetinizi yedekleme yapabilirsiniz. Otomatik yedekleme ile haftalık , Aylık şeklinde alabilirsiniz. Ayrıca Kapalı ile otomatik yedeklemeyi kapatabilirsiniz.

Bu sohbet arşivini tekrar geri yüklemek için yeni cihaza kurduğunuzda otomatik olarak geri yükleyerek eski mesajları geri yüklemiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın