Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..!

5.962 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , Bu konumuzda popüler mobil uygulamalardan instagram hakkında bazı ipuçları vermeye çalışacağım bunlardan biride instagram kullanıcısı profil resmini tam ekran & full ekran & büyük boyutta nasıl gösterilir , nasıl bakılır bununla ilgili bilgi vermek istiyorum.

Bir kullanıcının profilini incelerken maalesef resmi küçük ebatlarda ( 150×150) boyutlarda olduğu için tam olarak göremeyiz. Bu merak ettiğimiz için değişik alternatif yöntemler için arayışa girilir. Peki İnstagram profil fotoğrafını tam boyutlarda nasıl görebiliriz? Bunun için hemen anlatıma geçelim.

Merak Ettiğiniz bir kullanıcının fotoğrafını tam ekran görmek için “instagram.com” adresi üzerinden bilgisayar üzerinden açmanız gerekiyor. Bunun için kendi profil resim üzerinden anlatmaya çalışacağım tabi bu arada beni de takip edebilirsiniz @admocut 

instagram profil fotoğrafını tam boyut gösterme

web site üzerinden kullanıcının profil resmi üzerine gelerek fare ile sağ tuşuna basıyoruz ve “Resmi yeni sekmede aç” butonu basınız.

instagram fotoğraf full ekran

Yukarıda resim farklı sekmede açılacak ve adres çubuğunda adres üzerinden küçük bir oynama ile fotoğrafı tam ekran olarak görebilirsiniz.

“https://scontent-lhr3-1.cdninstagram.com/t51.2885-19/s150x150/11363790_137240299953830_297353691_a.jpg”

yukarıda kırmızı işaretli olan yazıları silip entere bastığınızda resim büyük boyutlarda gösterilecektir. Böylece merak ettiğiniz kişilerin profillerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram profil fotoğrafını tam ekran görme , instagram profil resmi tam boyutlarda gösterme , tam ekran görüntüleme , geniş ekran gösterme , instagram profil fotoğrafı full screen nasıl gösterilir , geniş boyutlara bakma , geniş ekran nasıl açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram profil resmini tam boyut’da gösterme..! (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın