Sponsorlu Bağlantılar

instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ?

7.980 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram yakın zamanda stories özelliğini duyurması ile snapchat rahip olabileceğini ilan etti , Çekilen resim veya videoları hikaye olarak atarak 24 saat süre ile kalabilmesi ve kendiliğinden silinmesi güzel bir özellik olması ile dikkat çekmektedir.

instagram hikayem özelliğini kullanma

Takip Ettiğiniz kişilerin hikayelerini ana akış sayfasının üst kısmında görmeniz mümkündür. Peki takipte olmayan yani takip etmediğiniz bir kişinin stories ( hikayesini ) nasıl görebilirsiniz ?  Arama yaptığınız bir kişinin yada beğenilerde biri gözüne çarptı bu kişinin hikayesini görmek için o kişinin profili herkese açık olması gerekiyor yani gizli profil olmaması gerekiyor bunu da ayrıca dip not olarak belirtelim.

Daha Sonra o kişinin Profili baktığınızda Profil Fotoğrafının üzerine bir kere dokunursanız önceden çektiğini hikayesi var ise görebilirsiniz. Buda pek göze çarpmasa ilginç bir özelliği olarak gelmiştir.

Arama Tags & Etiket;

instagram stories özelliği , instagram hikayesini görme , instagram stories görüntüleme , instagram hikayesine nasıl bakabilirim , instagram hikayesine bakma , instagram kişisinin hikayesine bakma , başkasının hikayesine bakma instagram , bir başkasının hikayesine nasıl bakılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram kullanıcısının “Hikayesini” Nasıl Görebilirim ? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Takip etmedigim kisinin hikayesine baktigimda benim ismim cikiyor mu bakan kisilerin icinde?

  2. Profilimiz gizli olduğu halde, uzun zamandır takipleştip sonra birbirimizi takipden çıkardımızda o kişi benim hikayemi nasıl görüyor ?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın