Sponsorlu Bağlantılar

Viber Araması Nasıl Yapılır/ Viber Arka Plan Değiştirme

4.476 views
Sponsorlu Bağlantılar

Viber Araması Nasıl yapılır ?

Telefonunuza indirdiğiniz Viber Uygulamasını telefona yüklediğinizde onay mesajı gelecektir bu onay mesajı girdiğiniz Viber kullanmaya başlarsınız , Uygulamanızda Kişiler Bölümüne girdiğinizde Telefon Rehberinizdeki Viber yüklü kişileri göreceksiniz.  Burada Arama yapacağınız kişinin üzerine gelerek bu kişi seçiyoruz .  Daha Sonra kişinin profili geliyor burada ÜCRETSİZ ARAMA  ve ÜCRETSİZ MESAJ  yazdığını göreceksiniz yapmak istediğiniz tercih seçerek arama yada mesaj gönderimini İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde yapacaksınız.

 Viber Arka Plan Değiştirme ?

Viber ile arkadaşınızla mesajlaşırken arka planı değiştirerek görsellik katabilirsiniz , Peki Viber Arka plan Nasıl Değişir Konusuna gelince , ilk önce mesaj atılacak kişinin mesaj bölümünü açıyoruz

Sağdaki üst kısımda Dişli resmine Basıyoruz. Burada Arka plan Görüntüleyicisi göreceksiniz. Bu kısımdan Arka plan Galerisini  yada mevcut resimlerin görüntü seçeceğiz arka planı değiştirebilirsiniz. Yada arka plan istemiyorsanız kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Viber Araması Nasıl Yapılır/ Viber Arka Plan Değiştirme (4 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın