Sponsorlu Bağlantılar

GamesDiva.com Yönlendirme Sayfası Nasıl Kaldırılır?

207 views
Sponsorlu Bağlantılar

Gamesdiva yönlendirme sayfası  internet den indirdiğiniz free yani ücretsiz programlardan bulaşmaktadır. Bu  programları yüklediğinizde bilgisayarınızdaki web tarayıcılarınızın anasayfalarını ve uzantılarını değiştirerek  her açtığınızda tarayıcını  Gamesdiva  sayfasına yönlendirilirsiniz. Siz Ne kadarda Anasayfaınızı değiştirdiğinizde yine bu sayfaya yönlenecektir. buda canınızı sıkmaya başlayacak ve bilgisayarınız zamanla yavaşlatmasına sebep olacaktır. Şimdi Gelelim bu yönlendirme sayfasını nasıl kaldıracağım.

 

Gamesdiva Yönlendirme sayfasını Nasıl kaldırılır ?

İlk Önce Bilgisayarımıza indireceğimiz  AdwClenaer Programını Bilgisayarımıza “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden  indirelim. Programı kurdukdan sonra tüm çalışan programları kapatalım web tarayıcımız dahil

 

adwcleaner scanner virus

 

Programımız SCAN  yazan yerine basarak sistemi taramaya geçireceğiz. Bilgisayarımızda tarama bittiğinde

adwcleaner scanner

Tarama bittiğinde bilgisayarımıza zararlı girdileri listeleyecektir.  Siz Buradan gamesdiva ile ilgi Girdileri işaretleyiniz Ve Clean Yazan yere basarak tüm girdileri kaldırınız.

Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar açınız. Bu işlemi gerçekleştirdik den sonra    Masa üstündeki tarayıcılarınızın Kısa yollarını Temizlemeye bunun için

webtarayıcılar

Bunların Üzerine gelerek Faremiz ile sağa tuş yaparak özellikler bölümüne girerek Hedef Uzantısındaki “http://www.gamesdiva.com” yazan yeri siliyoruz. “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”   uzantımız bu şekilde temiz olacak.

Daha Sonra Tarayıcıların AnaSayfalarını istediğiniz bir sayfa olarak değiştiriniz. Bu Şekilde kurtulabilirsiniz.

Diğer Bir Kurtulma Yöntemi ;  Registry kayıtlarını Temizlemek bunun  için aramasayfam.com için hazırladığım video aynen gamesdiva.com olarak uyarlamak olacaktır.

yukarıda adımları uygulayarak bu tarayıcıya buluşan sahte arama motorlarını kaldırabilirsiniz. gamesdiva kaldırma konusunda destek için yorumlar bölümünden yazarak soruyu iletebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın