Sponsorlu Bağlantılar

Viber Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

997 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Üzerinden sesli arama ve mesajlaşma uygulaması olan viber uygulaması popüler bir uygulama olarak Google Store ve Apple Store den indirilmektedir. Bu uygulama için daha önceden hazırladığım viber hesap silme ve viber arka plan nasıl değişikliği konusunda yazılarım olmuştu. Bu konumuzda Viber ile yapılan aramalarda Arama Geçmişinin Nasıl Silineceği hakkında bilgi vereceğim.

Uygulamayı Açıyoruz > Güncel > kısmına giriyoruz Düzenle Yazan kısma basıyoruz Arama Yapılan Kişilerin Yanında kırmızı Kutucuklar çıkacaktır. İsterseniz Bunları Tek tek Elle Manuel olarak sileriz İsterseniz Sol Köşede Sil Düğmesi var Oraya Basarak Tüm Yakın Öğeleri Sil basarak tümünü silmiş oluruz.

viber Geçmiş aramalarını silme

viber geçmişi silme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık, son zamanların tutulan uygulaması olan viber sohbet geçmişi veya arama geçmişi silme hakkında sorular için yorumlar bölümünden tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın