Sponsorlu Bağlantılar

vcf uzantılı dosya nasıl açılır?

6.976 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda vcf uzantılı dosya nasıl açılır? konusunda sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. ilk önce vcf dosyası nedir? bununla ilgili hakkında bilgi aktaralım ve vcf dosyası açma konusunda bilgimizi aktaralım.

vcf uzantılı dosya nedir?

elektronik kartvizit diyebileceğimiz bir dosya uzantısı olan vCard ile adres defterindeki telefon numaralarını veya kişi bilgilerini güncellemek için kullanılan bir dosya türüdür. Bu dosya türünde outlook tarafından oluşturulmuş kişilerin bilgileri tutulmaktadır. Bu bilgisayar daha sonra .vcf uzantılı dosyalarda kayıt altına alınmaktadır. Bu dosya ile telefondan , outlook kişi rehberine yada outlook kişiler listesindeki kişi bilgilerini telefonlara kolaylıkla transfer etmeye kullanabilirsiniz.

vcf dosyası nasıl açılır?

vcf dosyası açma için herhangi bir program kullanılır mı? kullanıyorsa hangi tür programdır? bununla ilgili olarak merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız. vcf dosyasını açmak için gerekli yazılım Microsoft Outlook veya Eudora gibi yazılımlara ihtiyaç vardır. Eğer bilgisayarda microsoft outlook kullanıyorsanız .vcf uzantılı dosyayı buradan kişiler bölümünden eklemek sureti ile kullanabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

.vcf dosya açma, .vcf uzantılı dosya açma, .vcf dosya türü, .vcf nasıl açılır, .vcf açma programı, .vcf açma yazılımı , .vcf bilgileri görme, .vcf editleme, .vcf dosya nasıl açılır, .vcf bilgileri nasıl açılır ve derlenir, vCard nasıl açılır, vCard dosyası açma, vCard , iphone , android, vCard Contacts

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın