Sponsorlu Bağlantılar

üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası ve çözümü

264 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda en trend popüler uygulamalardan biri olan instagramda zaman zaman sizinde başınıza gelebilecek olan “üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hata mesajı nedir? bu sorun nasıl çözülür? bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Bu sorun nedir? nasıl oluşmaktadır? isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası günümüzde popüler olan uygulamanın iş yükünün fazla olması, kullanıcı sayısı nedeniyle uygulamanın bulunduğu sunucu ( server ) iş yükü nedeniyle cevap verememesinden kaynaklıdır.

üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” uyarı mesajı uygulama girişte, fotoğraf veya video paylaşımı esnasında bu mesajı alabilirsiniz. Bunun için böyle bir hata mesajı ile karşılaştığınız da hemen telefon yada internet bağlantısı ile ilgili bir sorun olduğunu aklınıza gelmeyin.

üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu sorunu nasıl çözülür?

Bu uyarı mesajını alıyorsanız ilk yapacağınız mobil internet veya wi-fi ağ bağlantısından yaşanan bir sorunun olup olmadığını gözlemleyin sorun kendi internet bağlantınız dan mı? kaynaklanıyor bu gözlemleyin eğer internet ile ilgili bir sorun yoksa o zaman diğer çözüm seçeneklerini gözden geçirelim.

Vpn veya Proxy bağlantı kullanıyor musunuz? telefondan herhangi bir vpn uygulaması veya proxy ayarlarını değiştirdiniz mi? bunu kontrol ediniz ve bu işlemleri kullanıyorsanız hemen iptal edin ve tekrar bağlanmaya çalışınız.

üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası devam ediyorsa biraz beklemeniz de fayda vardır sunucularda yoğunluk nedeniyle alabileceğimiz bu hata için instagram tarafından sorunun düzelmesini bekleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası ve çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu sorunu bazen instagram sunucuları tarafından yoğunluk olduğu içinde cevap veremediği için oluşmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın