Sponsorlu Bağlantılar

android suite telefonu görmüyor hatası ve çözümü

1.703 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda android suite telefonu tanımıyor veya görmüyor sorunu ile ilgili çözüm yolu bulmaya çalışacağız. Telefon üzerinden dosya aktarma, kopyalama ve diğer işlemleri yapabileceğiniz suite yazılımda bilgisayar ile telefon arasında entegrasyonu sağlayan yazılımdır. Bunun için telefonu bilgisayara bağlandığınızda telefon bilgisayara otomatik olarak bağlanması gerekmektedir. 

Eğer bu bağlantı sağlanmıyorsa suite telefon bilgisayarı görmüyorsa bu sorunun nereden kaynaklandığını bulmak ve çözmek gerekmektedir. Bu sorun çözümü için farklı adımları denemek gerekecektir. Bunun için aşağıdaki farklı adımları denemek gerekeceğini belirterek uygulama adımlarına geçelim.

android suite telefona bağlanmıyor sorunu nasıl çözülür?

  • adroid cihazlarda hata ayıklama modu etkin olduğundan emin olunuz.
  • android telefon güncellemeleri yapılmış mı? yapılmadıysa cihazı güncelleştirmesini yapınız.
  • telefonda bağlantı kablosunun takılacağı yerde herhangi bir arıza olup olmadığını kontrol ediniz gerekirse bir başka bilgisayar üzerinde deneyiniz, arıza veya herhangi bir teknik arıza var mı bunu kontrol ediniz.
  • Tools>Android>Enable Adb ayarını aktif ediniz. 
  • suite ile ilgili sürücüler yüklü mü? bunu kontrol ediniz. eğer sürücüler yüklü değil veya eski bir sürücü yüklü ise bunu tekrar yüklemek gerekecektir. 
  • bilgisayar ile telefon arasında bağlantıyı sağlayan kablolarda sıkıntı olma ihtimalide yüksek olabileceği için bu kabloları kontrol ediniz. Eğer bağlantı kablolarında sıkıntı varsa saten yenisi ile değiştirmek gerekecektir. 
  • Bilgisayar için Windows güncellemeleri yapınız, eğer güncelleme sorunu yoksa kullandığınız güvenlik duvarı veya antivirüs yazılımları tarafından bir engelleme var mı? bunu kontrol ediniz.

android suite , android studio bağlantı hataları, sorunları genel olarak bu şekilde yaşanmaktadır. Bu sorunları eğer farklı yolla çözen arkadaşlar varsa yorumlar bölümünden yazarak çözümde yardımcı, destek olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

android suite bağlantı hatası, android suite bağlantı sorunu, android suite telefonu görmüyor, android suite telefona bağlanmıyor, android suite sorunsalı nasıl çözülür, android studio bağlantı hatası, android studio bağlantı sorunu, android studio telefona bağlanmıyor, android studio telefonu görmüyor, android studio arızası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın