Sponsorlu Bağlantılar

uygulamalarda otomatik ödeme nasıl iptal edilir ?

143 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Apple uygulamalarında hesabınızdan otomatik olarak yenilen satın alım ödemeleri nasıl iptal edilir? bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Genel olarak arkadaşlık uygulamaları veya bir dergi gibi aylık olarak abone olduğunuz app uygulamalarında otomatik olarak yenilen ve fatura edilen uygulama ödemelerini iptal etmek ve abonelikten çıkmak için hangi adımları takip etmek gerekiyor bununla ilgili aktarım yapacağız.

amerikan apple store hesab açma

Bir uygulama indirdiğinizde açıklamalar bölümünde Abonelik sistemi ile aylık ödeme yapabilirsiniz veya Uygulama içi Satın Alım Sunar ile satın aldığınız uygulamalara ödeme yaptınız ve artık ödeme yapmak istemiyorsunuz ve iptal etmek istiyorsunuz o zaman aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

İphone / İpad Cihazınızda > iTunes ve App Store > Apple Kimliği ( bir kere dokun ) > Apple Kimliği Göster ( şifre ile giriş yapın ) > Yönet > burada abone olduğunuz uygulamalar için ödemeleri iptal edebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

apple uygulama otomatik ödeme nasıl iptal edilir , uygulama abonelik iptali , iphone uygulama ödemelerini kapatma , otomatik yenileme nasıl iptal edilir , otomatik yenileme nasıl kapatılır apple , otomatik abone ödemesini kapatma , otomatik yenileme nasıl sonlandırılır, fatura ödemesi , ücret , otomatik yenileme aboneliğinden çıkma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın