Sponsorlu Bağlantılar

UmiDigi One Pro format atma nasıl yapılır

21 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda UmiDigi One Pro format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasını verdikten sonra UmiDigi One Pro sıfırlama hakkında bilgilerimizi vereceğiz.

Telefon, bilgisayar veya tablet gibi işletim sistemine sahip cihazlarda genellikle virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el değişikliği ve teknik servis öncesinde format atılmaktadır.

Bizimde konumuzda UmiDigi One Pro formatlama işlemini bu nedenle yapacak olan kullanıcılar şunlara dikkat etmek gerekecektir.

Telefonun mutlaka yedeğinin alınmasını tavsiye etmekteyiz. Telefon rehber yedekleme, videolar, fotoğraflar, notlar ve diğer önemli verilerinizi yedeklemeyi ihmal etmeyi unutmayın.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Doğabilecek bir aksilik nedeniyle cihazınızın yedeğinden geri dönebilirsiniz. Yedekleme sonrası cihazınızın şarjını kontrol ediniz %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun ve şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlayın.

UMİDİGİ ONE PRO FORMAT NASIL ATILIR

UmiDigi One Pro hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tümünü Sıfırla > Sil bu adımları telefonunuzdan menüleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Birde son olarak telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

UMİDİGİ ONE PRO NASIL SIFIRLANIR

UmiDigi One Pro silmek için fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanacağız. Böylece UmiDigi One Pro fabrika ayarına döndürmek için kullanabiliriz.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery modu
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda menüleri telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşunu kullanarak gelebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

UmiDigi One Pro fabrika ayarına almak için kullanabilirsiniz işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin.

Bu konumuzda UmiDigi One Pro format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın yorumlar sekmesini kullanarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın