Sponsorlu Bağlantılar

Ultra Notebook Bilgisayara Nasıl Format Atılır?

589 views
Sponsorlu Bağlantılar

Ultra Notebook’ların özellikleri 1 cm kadar ince ve diğer estetik özelliklerinin olmasıdır. Ultra notebook bu kadar ince olmalarından dolayı tasarımcılar ve üretici firma optik sürücüleri bilgisayar üzerinden kaldırmasını da gerektirmiş olabilirler. Siz sevgili takipçilerimden gelen sorulardan biride Ultra Notebook bilgisayarlara nasıl format atılacağı yönünde . CD / DVD takacak bir optik sürücü olmayışından format atmak için bazı sıkıntılar yaşanabilir. Bu sıkıntıları çözmek için bir kaç değişik yöntem vardır.

1-Bilgisayarınızda yüklü Recovery var ise bilgisayarınızı bu sayede geri döndürebilirsiniz.

2-Bilgisayara Usb üzerinden ucuz maliyetli bir bütçe ile format atabilirsiniz bunun için 4 Gb üstü bir flash bellek yeterli olacaktır. Usb ile Nasıl Format Atılır? buradan öğrenebilirsiniz. 

harici optik sürücü kutusu

3-Diğer Format atma şekli Harici Optik Sürücüler kullanarak bilgisayarınıza format atabilirsiniz bunun piyasada satılan Usb Bağlantılı Harici Optik sürücüler ile Ultra Notebook bilgisayarınıza format atabiliyorsunuz.

usb ide sata Aparat

4-Usb Bağlantılı İde / Sata Tüm Harici donanımlarınızı bağlayabileceğiniz bir aparat işinizi görecektir. Yalınız bunda dikkat edeceğiniz konu birde bu aparat yanında Dvd veya Cd optik sürücü lazım bu optik sürücü masa üstü bilgisayar için kullandığınız bu aparata bağlana bilenen bir optik olmazı yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın