Sponsorlu Bağlantılar

.UDF Uzantılı Dosyalar Nasıl Açılır?

29.310 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda .udf dosya açma programı veya diğer konu arama kelimesiyle .udf uzantılı dosya nasıl açılır? bu konu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. ilk önce .udf dosya nedir bununla ilgili sizlere bilgi verdikten sonra .udf dosya açma hakkında konu anlatımına geçelim.

.UDF UZANTILI DOSYA NEDİR?

Bu dosya türü Adalet Bakanlığı veri tabanının kayıt edildiği dosya türü olarak söyleyebiliriz. Takip Yazılımı uzantısı olarak udf dosya biçimi bu şekilde kayıt edilmektedir. UYAP yani Ulusal Yargı Ağı Projesi tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu yazılım dosyaları .udf dosya formatında kayıt etmektedir. Bu dosya uzantılarını açabilmek için bazı yazılım programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

.UDF DOSYASI NASIL AÇILIR?

Bu dosya nasıl açılır? .udf uzantılı dosyayı açmak için “http://www.uyap.gov.tr/destek/uyap.zip” adresi üzerinden .zip uzantılı dosyada yazılımı kullanmanız gerekecektir. .udf uzantılı dosya açma programı olarak kullanabileceğiniz bu yazılım ile bu dosya uzantısını açarak kullanabilirsiniz. UKI_V4.1.2.exe programı bilgisayara yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu program dosyaları açarak çalıştıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın