Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz {Kredi Kartı Olmadan} Apple Kimliği Nasıl Açılır?

5.980 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuz’da yeni Apple kullanıcıları için ücretsiz olarak nasıl Apple kimliği oluşturulur bunun hakkında sizlere hem resimli olarak hem’de video anlatım ile paylaşım yapacağım. Bildiğimiz gibi Apple kimliği olmadan Apple Store üzerinden uygulamalar ( app ) indiremiyoruz ve alış verişler yapabilmek için bizden ise bir Apple kimliği istemektedir.

Apple kimliği için akıllı cihazlarımız’dan olmak üzere İtunes üzerinden’de Apple kimliği alabiliriz. Apple kimliği oluştururken karşımıza kredi kartı seçenekleri çıkmaktadır. Bunu görünce hemen gözümüz korkmakta , bundan korkacak hiç bir şey olmadığını söyleyerek Apple Kimliği oluşturmaya geçelim.

Apple Kimliği Açmak için Ne Gerekir ?

Apple Store Kimliği ( Id ) açmak için Güncel bir e-posta adresiniz gerekecektir. Bu e-posta sizin Apple id kimliğiniz olacaktır.

>> Yeni Yöntem <<   Ücretsiz Apple Sayfası Üzerinden Apple Kimliği Oluşturma ;

Arkadaşlar apple kimliği oluşturmak için apple resmi sayfasından “https://appleid.apple.com/account” adresinden yeni bir Apple Kimliği açabiliyorsunuz. Buradaki formu dikkatlice doldurun ve unutmayınız.

Video Anlatım : 

İtunes Üzerinden Bir Apple Id Kimliği Oluşturma ;

Apple kimliğini oluşturmak için İtunes programını açalım. Burada gireceğimiz yer Apple Store bölümüdür. Sağ üst tarafta giriş yap yazan kısma bastığımızda bir pencere açılacaktır.

apple kimliği oluşturma

 

Karşına açılacak pencere’de Apple Kimliği Yarat yazan bölüme basıyoruz. Kimlik oluşturmak için diğer bir sayfa’da bilgilendirme mesajı verecek ve Devam Butonu ile ilerliyoruz.

apple gizlilik sözleşmesi

Apple Hüküm ve Koşullar ile Apple Gizlilik Politikasına  uymanız gerektiğini belirterek onay kutusunu işaretliyoruz bununla birlikte sözleşmeyi kabul etmiş oluyoruz.

apple kimlik ayrıntılarını giriyoruz

Sözleşmeyi kabul ettik’den sonra sonraki adımda Size Açılacak Pencerelerdeki boş adımları doldurunuz .Unutmayınız buralarda dolduracağınız boş adımlar yarın bir gün kayıp edeceğiniz apple kimliğinizi geri almak için önemli olacağı için doğru bilgileri vermenizde fayda vardır.

Burada e-posta adresini günlük kullandığınız ve şifresini bildiğiniz bir e-posta adresi olsun çünkü buraya doğrulama maili yollayacakları için bu maili açıp onaylamanız gerecektir.

Parola karışık kombinasyonlar’da olmalıdır yani hem harf ( büyük küçük ) hem rakam hemde karakter olabilir (örnek: Parola123!) gibi .

Şifresini girdiğiniz’de Kredi Kartı adımlarını ve adres bilgilerinizi isteyecek bir menü gelecektir. Bu menü’de kredi kartı istenen yerde None yazan yeri işaretliyoruz.

apple ödeme yöntemi kredi kartı

 

Bu adımı işaretledikten sonra ünvan , adres bilgilerini tam dolduruyoruz ve tamam dedikten sonra mail adresinize bir doğrulama e-posta gönderilecektir. Bu mail açıp onayladığınızda sizi apple sitesine yönlendirecek ve mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak doğrulamış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

Detaylı apple kimliği nasıl oluşturur , Resimli Apple kimliği oluşturma , Video Anlatım ile apple kimliği oluşturma , yeni bir apple kimliği yaratma , Kredi Kartı kullanmadan apple id , bedava apple kimliği açma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Ücretsiz {Kredi Kartı Olmadan} Apple Kimliği Nasıl Açılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın