Sponsorlu Bağlantılar

Twoo Hesap Nasıl Silinir?

8.727 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi twoo bir arkadaşlık sitesidir. Çevredeki arkadaşlar ile tanışarak yeni dostluklar sağlayabileceğiniz bir sosyal ağ hesabıdır. Zamanla twoo hesabından bıkıp twoo üyeliği silmeyi düşünebilirsiniz. Bende bu konuda twoo hesabı nasıl silinir? konusunda sizlere yardım etmeye çalışacağım. 

Twoo Hesabını silmek için şifrenizle giriş yapınız. Profilini silmeye devam et kısmını seçerek şifrenizi giriyorsunuz ve hesabımı sil butonu basıyorsunuz. Hesabınızı silmek için http://www.twoo.com/settings/delete/   Bu link den gidebilirsiniz. Bu adres üzerinden hesabınızı kapatabilirsiniz, kapatmadan önce paylaşılan fotoğraf veya buna benzer materyaller varsa bunların birere kopyasını yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Twoo Hesap Nasıl Silinir? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benim aktif hesabım olmadığı halde bildirimler alıyorum bildirim almak istemiyorum mail adresime ne yapmam lazım.Bilgilendirirseniz memnun olurum.

  2. Adem bey merhaba.10 gündür twoo hesabım kapandı.3 aylık ücretli abone oldum.olduktan sonra hesabım kapandı.en az 20 kere e posta gönderdim.e posta,’dan facebook hesabımdan giremiyorum.normal facebok,a giriyorum.ama twoo hesabıma giremiyorum.başka e posta adresiyle girdim.bir hafta sonra oda kapandı.bana yardımcı olurmusunuz.teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın