Sponsorlu Bağlantılar

Maxwebsearch.com Arama Motoru Nasıl Kaldırılır?

209 views
Sponsorlu Bağlantılar

Maxwebsearch.com Yönlenidirme sayfası bilgisayarlara yüklediğiniz free programlarda bulaşmaktadır. sizin istediğiniz dışında anasayfayı değiştirerek Maxwebsearch.com olarak açılmasını sağlar bu zamanla bilgisayarınızı yavaşlatır ve canınızı sıkmaya başlar.

Maxwebsearch.com Yönlendirme sayfasını nasıl kaldırırız.

İlkönce Bilgisayarımıza AdwCleaner programını indirip  kurmamız gerekecek Programı “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden indirebilirsiniz.  İndirdiğiniz programı kurduk dan sonra tüm programları ve web tarayıcılarını kapatıyoruz ve programı çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Programı çalıştırdık dan sonra Scan butonu basarak  bilgisayarımıza tarama yaptırıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımıza tarama yaptırdık dan sonra bilgisayarımıza zararlı girdilerin bir listesi gelecektir. Bunları işaretleyerek Clean butonu ile siliyoruz. Daha sonra bilgisayarımıza reset atarak yeniden başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masaüstünde bulunan Web tarayıcıların kısayolları üzerine teker teker gelerek Özellikler bölümüne girerek Hedef uzantıların  “http://www.Maxwebsearch.com  eklerini sileceğiz.

http://www.Maxwebsearch.com  yazan yerisiliyoruz.  Hedef Uzantı aynen “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe” bu şekilde olacak şekilde ayarlıyoruz.

 

Daha sonra bilgisayarımızın Web tarayıcıların Anasayfalarını google.com olarak yada istediğiniz bir siteye ayarlayarak bu yönlendirmeden kurtulmuş olacaksınız.

NOT :

Diğer Bir Yöntemi ise  program kurmadan Registry kayıtlarını düzenlemek olacaktır. aramasayfam.com için hazırladığım video izleyerek aynen  Maxwebsearch.com olarak uyarlayabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

virüslü sayfa kaldırma, virüslü sayfa nasıl silinir, maxwebsearch remove, maxwebsearch virüs, maxwebsearch chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın