Sponsorlu Bağlantılar

v9tr.com Yönlendirme Sayfasını Nasıl Kaldırılır?

459 views
Sponsorlu Bağlantılar

V9tr.com yönlendirme sayfası free yazılımlar bulaşacan ve internet yani web browser ve regsitry kayıtlarını değiştirerek  tarayıcınızı açtığınızda sizin iradeniz dışında V9tr.com sayfasına istemeden yönlendirilirsiniz. Arama sayfanız V9tr.com olarak ayarlanmış olup er açtığınızda Anasayfanız v9tr.com olarak gelir.

Bu zamanla canınızı sıkablir ve bilgisayarınızı yavaşlatabilirde

 

V9tr.com yönlendirme sayfasından nasıl kurtulurum ?

 

Bilgisayarınıza “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” indireceğiniz Adwclear programını bilgisayarınıza indirin.  Programı indirdik den sonra bilgisayarımıza kuralım.

Kurulum Tamamlandık dan sonra  bilgisayarımızdaki tüm çalışan programlar ve web tarayıcılarını kapatıyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımızdaki çalışan tüm programları kapattık dan sonra programı açıyoruz Program üzerindeki SCAN  yazan yere basarak bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra Zararlı olan Keylerin listesi görünecektir. şimdi v9tr.com ile ilgili tüm key yani girdileri işaretliyoruz ve CLEAN yazan yere basarak siliyoruz. bunları sildik den sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz yani yeniden başlatıyoruz.

 

Bilgisayarımız yeniden başlatık dan sonra Masa üstünde Bulunan WEB taryıcıların kısa yollların daki özellikler bölümüne girerek Hedef uzantıları düzenleyeceğiniz.

webtarayıcılar

Bunları tek tek yapacağzı bunun için ilkönce en çok kullandığımız taryıcının kısayol bağlantısının üzerine gelerek Özellikler bölümüne giriyoruz. ve Hedef uzantısı üzerinde http://www.v9tr.com   yazan kısmı siliyoruz.

 

HEDEF   uzantı  aynen “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”    bu şekilde olacak sonundahiç bir link bağlantısı olmuyacak.

 

Tüm masaüstü kısayollarını tek tek temizleyelim. Daha Web tarayıcı Ana Sayfalarını google.com yada istediğimiz bir siteye ayarlayınız. Bu Şekilde kurtulmuş olacaksınız.

 

Diğer bir Kurtulma yöntemi ise Registry kayıtlarını elle silmek olacaktır Bunun için Aramasayfam.com   için Hazırladığım Video Aynen v9tr.com için  uyarlama yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

v9tr.com virüs kaldırma, v9tr.com virüs silme, v9tr.com nasıl silinir, v9tr.com yönlendirme sayfası, v9tr.com arama motoru , v9tr.com kurtulma, v9tr.com kurulma, v9tr.com chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın