Sponsorlu Bağlantılar

Twitter takipcisini artırma

345 views
Sponsorlu Bağlantılar

Hepimizin bildiği gibi sosyal medya sitelerinde birçok takipçi artırma yöntemi kullanılmaktadır. Özellikle Facebook’da son zamanlarda marka tanıtımları ve bazı büyük markaların promosyon uygulamaları takipçi sayılarını artırmaya yönelik girişimlerdir. Son zamanlarda Facebook’da önerilen sayfa adı altında reklamlar görmekteyiz.

Twitter’da ise takipçi sayısını artırmak birçok kişinin uğraş verdiği ve fenomen adı verilen onbinlerce takipçisi olan kişilerin zamanla arttığını görüyoruz. Twitter’da geniş kitlelere hitap etmek ve retweet almak önemlidir. Her reteweet size yeni takipçiler kazandıracaktır. Twitter’da takipçi sayınızı artırabilmek için değişik yöntemler bulunmaktadır. Hatta çeşitli ücretler karşılığında binlerce kişinin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bunlar bir müddet sonra takip etmeyi bırakacaklardır.

Twitter’da en etkili ve kalıcı çözüm nitelikli takipçilerinizi oluşturmaktır. Eğer kendi web sitenizin ve yahut yazılarınızın geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, sizin tweetlerinizle alakadar olmayan takipçilerin size bir faydası olmayacaktır. Nitelikli ve kaliteli takipçi size daha büyük katkılar sağlayacaktır. Kaynak ” Bebga “

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın