Sponsorlu Bağlantılar

Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış durumda sorunu çözümü

213 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda takipçilerimizden gelen sorulardan biri olan şifreniz zaten sıfırlanmış durumda sorunu hakkında sorular soruldu. Soruda aynen şu şekilde gelmiştir.

Twitter şifremi unuttuğumum için hesabıma giremiyorum, şifremi unuttum kısmından şifre sıfırlama e-postası göndermek istiyorum linki bastığımda “şifreniz zaten sıfırlanmış durumda” diyerek bir hata mesajı alıyorum.

Bu durumdan farklı kullanıcılarda aynı durumdan müzdarip olduğunu belirtmektedir. Bizde bu konumuzda şifreniz zaten sıfırlanmış durumda hatası çözümü nasıl sağlanır bununla ilgili çözüm yolları sunacağız.

TWİTTER ŞİFRESİ SIFIRLAMA LİNKİ

Twitter parolasını sıfırladığınızda e-posta adresinize gelen sıfırlama linkini açtığınızda şifreniz zaten sıfırlanmış durumda hatası büyük ölçüde bir yazılım hatasıdır. Bunun için ilk önce şifre sıfırlama yöntemlerini tekrar denemek olacaktır. Detaylı bilgi olarak “https://help.twitter.com/tr/managing-your-account/forgotten-or-lost-password-reset” adresi üzerinden parola sıfırlama yöntemlerini deneyiniz.

Bu gibi durumlarda Twitter mail atmak gerekebilir. Bunun için kullanacağınız irtibat adresleri olarak bir başka hesaptan @TwitterSupport adresine yaşadığınız sorunları ekran görüntüsü, İngilizce olarak yaşadığınız problemi buradan paylaşın.

Bunun dışında “şifreniz zaten sıfırlanmış durumda” problemini geri bildirim yapmak için “https://help.twitter.com/tr/contact-us” giriş için desteğe ihtiyacım var kısmından sorunu Twitter ile paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Şifre yenileme link adresinde yaşanan problemleri geri bildirim yaparak sorunun çözümü Twitter aracılığı ile çözebilirsiniz.

Bu konumuzda şifreniz zaten sıfırlanmış durumda sorunu çözümü için hangi yollara başvurulur konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer Twitter sorunlarınız hatalarınız için Twitter Yardım ve Destek Hattı sayfamız üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşarak sizlere ücretsiz destek vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın