Sponsorlu Bağlantılar

instagram IGTV de para nasıl kazanılır

144 views
Sponsorlu Bağlantılar

Şuan için IGTV büyük bir verim elde edemeyen instagram yeni geliştireceği program ile IGTV para kazanma dönemini başlatarak ilgiyi bu özelliğin üzerine çekmeyi düşünmektedir.

Henüz bir sıçrama ile kendini aşamayan IGTV de popüler kullanıcıların ve yüksek takipli sayfaların IGTV’yi önemsediği instagram tarafından dillendirilmektedir. İçerik üreticileri IGTV para kazanma özelliği ile aynen Youtube benzer kazanç elde etmek için para kazanma özelliği üzerinde durduğu gelen haber arasında yer almaktadır.

Yeni bir Pazar kazanma, gelir kapısı olarak görülen IGTV de bir program üzerinde durulduğunu Jane Mauchun Wong attığı bir tweet ile duyuruldu.

Yukarıda da bahsi geçen açıklamaya göre para kazanma özelliği açıldığında yüklenecek videolarda gösterilecek olan reklam ile içerik üreticileri para kazanmaya başlayabilecektir.

Bu özelliğin devreye girmesiyle video üzerinden para kazanmak için yüklenecek videolar ile instagram bir video platformuna dönüşecek gibi gözükmektedir.

İnstagram IGTV para kazanma özelliği şuan için deneme sürecinde olduğu ve bu özelliğin bölgelerde test sonucuna göre açılacak olması gelen haber arasında yer almaktadır. İnstagram para kazanma oranları şuan ne olur bilinmez ama 2019 yılının ikinci çeyreğinde 138 milyon dolar para kazanıldığı bilinmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın