Sponsorlu Bağlantılar

iphone uzaktan kumanda özelliği

120 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda ücretsiz uygulamalar ile iphone cihazlarınızı nasıl uzaktan kumandaya çevirebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Uzaktan kumandayı bulamadığınızda acil olarak telefonunuz yetişebilir. Bunun için Akıllı Tv veya diğer adıyla Smart Tv uzaktan kontrol etmek için iphone cihazınıza indireceğiz ücretsiz uygulama sayesinde kontrol edebilirsiniz.

Normal Tv kumanda yerine geçecek uygulamada kanal değiştirme, ses açma, kapama ve daha fazlasını bu uygulamada yapabilirsiniz.

İPHONE AKILLI TV İÇİN KUMANDA ÇEVİRME

Sizin de bir akıllı televizyonunuz var ve iphone telefonu kumandaya dönüştürmek istiyorsanız o zaman yapmanız çok kolay.

Bunun için akıllı tv ve iphone cihazın ikisi de aynı wi-fi ağında bağlanması gerekmektedir. iphone da kızılötesi bağlantısı olmadı için bu gibi durumlarda internet üzerinden bağlantı yapılmaktadır.

Evrensel uzaktan kumanda olarak kullanabileceğiniz ve Android telefon veya IOS işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bazı Tv kumanda uygulamaları şunlardır.

AnyMote;https://apps.apple.com/tr/app/anymote-smart-universal-remote/id881829455” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

Remotie;https://apps.apple.com/tr/app/remotie-remote-for-samsung-tv/id895968863” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

Universal Remote;https://apps.apple.com/tr/app/universal-remote-tv-smart/id1401880138” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

Yukarıda uygulamalardan birisini yüklediğinizde iphone tv kumandasına çevirebilirsiniz. Böylece acil ihtiyaçların doğrultusunda kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Uygulamaların çalışma mantıkları aynıdır. Kablosuz ağ üzerinden her iki cihazında bağlı olduğundan emin olunuz. Bu ağ üzerinden sinyalleri göndereceği için kontrol bu şekilde sağlanmaktadır.

Bu konumuzda iphone’nu tv kumandasına dönüştürme konusunda hangi uygulamalardan yararlanılır konusunda bilgi verdik. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın altında yorumlar sekmesinden diğer sorunlar, hatalar, problemler için mobil teknik destek sayfamız üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın