Sponsorlu Bağlantılar

twitter ne zaman katıldınız

440 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda çoktan beri kullanıyorum ama twitter hesabını açma tarihini bilmiyorum diyenler için bu konuda siz takipçilerimize yardımcı olacağız.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan olan Twitter de duygu ve düşüncelerini bu mikro platform’dan paylaşabilirsiniz. Burada attığınız bu paylaşımlara Tweet adı verilmektedir. Sizlerden gelen soru-cevap sayfamızdaki sorulardan biride twitter’a ne zaman kayıt oldunuz konusunda olmuştur.

Bizde bu yönde sizlere twitter doğum tarihinizi sizlere nasıl öğreneceğiniz hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu konuda merakınızı gidermek için aşağıda konumuzun devamda bulabilirsiniz.

TWİTTER’A NE ZAMAN ÜYE OLDUNUZ

Twitter doğum tarihinizi yani twitter hesap açma tarihini bulmak için size bir site üzerinden yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz.

http://twbirthday.com/kullanici adi” tırnakları kullanmadan ve kırmızı olan yere kullanıcı adını yazarak twitter hesap açma tarihi öğrenmek mümkündür. Bu ne kadar tam doğru bir değer bilgidir bunu ilerleyen tarihlerde twitter bir güncelleme ile bu soruya cevap verecektir.

Tavsiye Yazı; gizli arama nasıl yapılır

Bu makalemizde twitter hesap oluşturma tarihi nasıl öğrenilir konusunda siz takipçilerimize cevap vermeye çalıştık. Bununla alakalı veya diğer tüm sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın