Sponsorlu Bağlantılar

TWİTTER HESABI NASIL SİLİNİR?

706 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter 140 karakter ile kendinizi ifade edebileceğiniz, duygularınızı ,düşüncelerini ifade etmek için tasarlanmış mikro-blog ‘dur. Orada yazılan atılan yazılara tweet denmektedir. Bu mikro-Blog sayfasında binlerce takipciniz olabileceği gibi takip edeceğiniz kullanıcılarda olacaktır. Zamanla buradan sıkıldığınız ve Hesabınızı Devre dışı bırakmak isterseniz yapmanız gereken kısa adımlar olacaktır.

Twitter hesabını kapatmak için Ayarlar  > Hesabımı Devre Dışı Bırak    kısmından hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz.

Twitter hesabını nasıl silerim

Burada Tweeter biraz size bilgilendirmek için uyarı yapmaktadır. Burayı Dikkatlice okuduk dan sonra Hesabınızı Devre Dışı Bırakabilirsiniz. Tweeter  size 30 günlük bir zaman vermektedir eğer ki bu zaman içerisinde giriş yaparsanız tekrar aktif olacaktır. Eğer girmiyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Eğer e-mail adresini ve kullanıcı adınızı başka bir hesap da kullanmak istiyorsanız bunu hesabınızı kapatmadan önce değiştiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın