Sponsorlu Bağlantılar

facebook sayfası nasıl silinir?

729 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde artık bir çok yenilik,Satış,moda,Teknoloji,Yardım,Dernek gibi kuruluşlar Sosyal ağlar üzerinden takip edilmekte ve Beğenenler tarafından takip altındadır. Bunlardan biride Facebook kullanıcıları için açılan sayfalardır. Artık Facebook üzerinde sayfalarını yönete bilir kampanyalar düzenleyebilir,Firma ve işyerleri için kampanyalar reklam hazırlayabilirsiniz.

Buraya kadar her şey güzel peki bu açtığınız Facebook sayfalarını nasıl silebilirim yada iptal edebilirim ? işte Konumuzda bu olduğu için Facebook sayfalarını nasıl sileriz. Bunun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Facebook Sayfasını silmek için için Sayfa Ayarlarına gireceğiz Bundan sonraki Adımları Resimli olarak takip ederseniz Konu hakkında bilginiz sahibi olacaksınız.

facebook sayfası silmek

facebook sayfası silme 1

 

Ayarlar Kısmına Girdikden sonra En Alt kısımda ” Sayfayı Kaldır ” kısmının yanında Düzenle yazan yere basıyoruz.facebook sayfası silme 2

 

Düzenle Kısmına bastık dan sonra ” Bilgisayar Öğreniyorum’u Sil ” yazan kısımda sizin sayfanız gelecek oraya basarak Değişikliği kaydet basarak işlemi tamamlayacaksınız.

Facebook sizin Silme işleminden Caymayı göz önünde bulunduracağınızı düşünerek 14 günlük bir süre vermektedir. Eğer ki 14 gün içinde sayfanızı geri yüklemezseniz otomatik olarak silecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın