Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Hesabında Vine Profili Nasıl Gösterilir?

481 views
Sponsorlu Bağlantılar

Vine 6 saniyelik kısa videoların paylaşıldığı Twitter ile entegre ile çalışan kısa video platformu olarak adlandırabiliriz. Vine hesabınıza ayrıca Twitter kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabiliyorsunuz. Bu anlatımda vine hesabını twitter profili üzerine nasıl bağlarız nasıl gösterilir bununla ilgili resimli olarak anlatmak istiyorum. Böylece sizinde vine hesabınız var ise twitter profili üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

twitter doğum yılı nasıl değişir

Twitter Profil ayarlarına giriş yapmanız gerecektir. Profili düzenle yazan kısımdan temel ayarların olduğu bir sayfa açılacaktır.

twitter hesabında vine profilini göster

sol profil fotoğraf altında vine profilimi göster yazan yerdeki küçük kutucuğu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Böylece vine profilini twitter adresinizde gösterilecektir ayrıca ziyaret edilebilme imkanı da vardır.

Arama Tags & Etiket ;

vine profil hesabı twitterda nasıl gösterilir , vine hesabı nasıl , vayn hesabını göster , vine hesabı twitter hesabına entegre etme , vine hesabını gösterme , vine profil hesaplarını gösterme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın