Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlarda Uygulama bildirimi Nasıl Kapatılır?

1.228 views
Sponsorlu Bağlantılar

Telefona uygulama yüklediğimizde bazı izinleri vermemiz gerektiğini bize sormaktadır. Bildirimleri engelle , bildirimlere izin ver daha sonra zamanla bu bildirimleri istemeyebilir engellemek isteyebilirsin. Bunun için Android işletim sistemi kullanan telefonlarda isteğe göre uygulama bildirimlerini kapatmak isteyebilirsiniz.

Uygulama üzerinden gelen bildirim mesajları sık sık ekranda rahatsız ediyor ve artık bu bildirimleri görmek istemiyor ,  android uygulama bildirimleri kapatma   iseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

android uygulama bildirimleri kapatma

Ayarlar > Uygulamalar > Buradan hangi uygulama üzerinden bildirim almak istemiyorsanız o uygulama içine girerek Bildirimleri Göster yazısının önündeki kutu işareti kaldırabilirsiniz. ( Android Jelly Bean )

android uygulama bildirimleri

Ayrıca bazı telefon modellerinde gelen bildirimlerin üzerine basılı tuttuğunuzda bildirimleri göster menüsüne direk olarak geçebilirsiniz. Burada onay kutusu önündeki tik işaretini kaldırabilirsiniz. Böylece Anlık Mesaj bildirimlerini bu şekilde sonlandırabilirsiniz.

Arama Etiketleri ;

android uygulama bildirimlerini sonlandırma , android anlık bildirim mesajları nasıl kapatılır , android uygulama bildirimlerini kapatma , anlık mesaj bildirimlerini nasıl kapatırım android , kit kat , uygulamadan gelen tüm bildirimleri gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın