Sponsorlu Bağlantılar

İphone Uygulama Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

1.229 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki konumuzda android cihazlarda uygulama bildirim mesajlarının nasıl kapatıldığı hakkında bilgilerimiz olmuştu bu anlatımda ise iphone ( ios ) cihazlarda uygulama bildirimleri nasıl kapatılır? bunun hakkında resimli olarak anlatım yapmaya çalışacağım.

Bir uygulama yüklerken gelecek olan bildirimler için izin verebilir veya engelleyebiliriz. izin verdiğimiz uygulama bildirimlerini daha sonra kapatmak için Ayarlar > Bildirimler > bu adımları izledikten sonra cihazınızda yüklü olarak uygulamaları göreceksiniz.

iphone bildirim ayarları

Telefonda yüklü olan uygulamalardan hangi uygulamadan gelen bildirimi kapatmak istiyor iseniz o uygulama üzerine bir kere dokun.

iphone bildirimlere izin ver

 

uygulama izinleri için yukarıda gördüğünüz gibi bir ayar paneli gelecektir. Bu ayar panelinde bildirimleri tümü ile kapatmak istiyor iseniz “Bildirimlere İzin Ver” ayarını kapattığınızda hiç bir bildirim almayacaksınız. Ayrıca en alttaki yerde “Yok” işaretleyiniz.

Bununla birlikte Bildirim merkezinde göster , sesler , Uygulama İşareti , Kilitli Ekranda Göster ayarlarını farklı şekilde ayarlayabilirsiniz.  Bundan sonra uygulamalardan , gazete , oyun , whatsapp , facebook , twitter gibi sık sık  gelen bildirimleri kapatmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

uygulama bildirimleri nasıl kapatılır iphone , uygulama bildirimleri nasıl engellenir İpad , uygulamadan gelen mesajları kapatma , uygulamanın gönderdiği bildirim mesajlarını kapatma , bildirim mesajları , ipad uygulama bildirimlerini kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın