Sponsorlu Bağlantılar

twitter hassas içerik ayarı nasıl yapılır?

263 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil telefon veya tablet gibi cihazlarda gezinirken bazı paylaşımların engellendiği görülmektedir. Bu içerik engellemede hassas içerik uyarı mesajı olarak aynen şu şekilde görülmektedir.

Bu Tweet hassas içerik barındırıyor olabilir

Görüntülemek için hassas medya konusundaki seçimini değiştirmek gerek. Bu ayarı Gizlilik ve Güvenlik hesap ayarlarındaki Güvenlik bölümünden bulabilirsiniz. 

Hassas içerik medya ayarı nasıl değiştirilir?

Tweet hassas içerik ayarını değiştirme için Profil > Ayarlar ve Gizlilik > Gizlilik ve Güvenlik > adımlarını takip ederek veya “https://twitter.com/settings/safety” adresini tarayıcıya yapıştırarak direk olarak bu ayarı değiştirmek için erişim sağlayabilirsiniz. 

hassas media ayarı , bu adres üzerinden ulaştıktan sonra sıra geldi bu ayar değiştirmeye tweet medya içeriğini görüntülemek için “tweet medya içeriğikısmında hassas içeriği sahip medyaları görüntüle kutucuğunu işaretleyerek bundan sonraki kullanıcıların gizlenmiş içeriği görüntülenebilir. 

Arama Tags & Etiket ;

twitter hassas içerik ayarı nasıl yapılır, tweet hassas media ayarı, hassas içerik ayarı tweet, gizli içerik gösterme, içerik ayarı nasıl yapılır, içerik ayarı değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın