Sponsorlu Bağlantılar

Not authenticated detail=( ) vendorCode= hatası..!

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bu konumuzda internet üzerinden kredi kartı , banka kartı veya diğer ödeme seçenekleri ile ödeme yaparken alınan hata olan “Not authenticated detail=( ) vendorCode=” sorunu nedir? bu sorunun bir çözülümü olabilir mi? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. 

banka pos hataları

Not authenticated detail=( ) vendorCode= hata kodu , sanal post sorunu olarak yaşanmaktadır. Bu sorun sizin kredi kartınız veya sanal kart , banka kartı ile ilgili bir sorun değildir. sanal post kurulu olan internet ödeme paneli entegrasyonu veya bağlantı sorunu , iş yoğunluğu nedeniyle oluşabilmektedir. 

Belirli bir zaman sonra ödeme gerçekleştirmek için tekrar deneyebilirsiniz , bu sorun sanal post tarafından çözüm sağlanması gerekmektedir. 

Arama Tags & Etiket ;

post hatası , 3D ödeme , motorlu taşıt vergisi , gib , sanal ödeme , Not authenticated detail=( ) vendorCode= hatası , Not authenticated detail=( ) vendorCode= sorunu ,  çözüm , nasıl , 3d secure , garanti , ziraat , vakıfbank , halkbank , işbank , türkiye finans , fiba banka , akbank , yapıkredi 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın