Sponsorlu Bağlantılar

Twitter eski arayüze geri alma

154 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Twitter eski tasarıma geri dönme konusunda bu adımların nasıl yapılacağına dair siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Bilindiği gibi Twitter yakın zamanda yeni arayüzü ile değişikliğe gitmişti bu bazı kullanıcılar için alışığın dışında olduğu için zorluk çekmelerine sebep oldu.

Fakat isteyen kullanıcılar tekrar eski temaya yani arayüze geri alarak tekrar kullanmaya başlayabilir. Bizimde bu konumuzda Twitter eski tasarımı kullanma ilgili konumuzu sizlerle paylaşacağız.

TWİTTER ESKİ TEMAYI KULLANMA

Tekrar eski tasarımı kullanmak için aşağıda adımlarla geriye dönüş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sol al kısımda ( daha fazla )
  • Ayarlar ve Gizlilik
  • Twitter Hakkında
  • Dizin

Bu adımları takip ettiğinizde Twitter eski arayüzünü tekrar kullanmaya başlamaktasınız. Bu çözüm sadece geçici olarak kullanılmaktadır.

Bu çözüm geçici olarak olduğunu söylemekte fayda vardır Twitter tekrar kapatıp açtığınızda yeni sürümü tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda konumuzda Twitter eski haline geri alma konusunda destek vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın