Sponsorlu Bağlantılar

Swarm sürekli olarak duruyor hatası çözümü

333 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda swarm da sürekli olarak duruyor sorunu nasıl çözülür bunu sizlere bu konumuzda anlatmaya çalışacağız. Burada herhangi bir kesin çözüm yoktur fakat ama çözüm yollu olarak sıklıkla başvurulan adımları sizlerle paylaşacağız.

Swarm da siz veya başka bir arkadaşınızın checkin yaptığı mekanlara göz attığınızda paylaşın bir resmini açtığınızda bu uyarı mesajı genel olarak karşınıza çıkmaktadır.

Swarm sürekli olarak duruyor hatası çözümü 2019 ve 2020 yıllarında güncellemeler ile sorunun büyük bir olasılıkla aşılacağını düşünmekteyim. Şimdi bu problem nasıl çözülür hemen aşağıda vereceğimiz adımlarla uygulamaya çalışacağız.

SWARM SÜREKLİ OLARAK DURUYOR ÇÖZÜMÜ

Aşağıda örnek resimde olduğu gibi swarm sürekli olarak duruyor problemi için iki farklı adım karşınıza çıkmaktadır.

Uygulamayı kapat ve geri bildirim gönder burada sadece uygulama kapatarak yenide giriş yapabilirsiniz. Bu sorunu ayrıca “geri bildirim gönder” kısmından foursquare tarafında gönderebilirsiniz.

Bu uygulamada Android telefon kullananlar için Ayarlar > uygulamalar > swarm adımlarını takip ederek önbelleği temizleyin.

Uygulamanın güncelleştirmelerini yapınız, uygulama güncel mi kontrol ediniz tüm güncellemeleri yaptığınızdan emin olun.

Ayrıca telefonun işletim sisteminin güncel olduğunu kontrol ediniz, cihazın versiyon güncellemelerini yerine getiriniz ayrıca uygulama güncellemesini yeniden kontrol ediniz.

Uygulamadan çıkın ve yeniden giriş yapınız tekrar swarm sürekli olarak duruyor sorunsalı kontrol ederek hala hatayı alıyor musunuz? Kontrol ediniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda hatanın dışında uygulamayı kaldırıp tekrar yeniden yüklemek pek çözüm sağlamaz ama yeniden tekrar uygulamayı kaldırın ve yüklemeyi deneyin. Yukarıda saydığımız adımlarla swarm sürekli olarak duruyor sorunu çözümü için bu adımları deneyebilirsiniz.

Tavsiye Yazı; swarm yardım ve destek hattı

Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın