Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Kota nasıl Sorgulanır?

1.323 views
Sponsorlu Bağlantılar

bu makalem’de İnternet kota’ma nasıl bakarım üzerine sizlere ipucu vereceğim. Eğer kotalı bir İnternet paketi kullanıyor iseniz facebook , twitter , youtube gibi videolar ve müzik klipler dinler izlerken veya bir film sitesinden izlediğiniz film kotanızı hemen doldurmanızı sağlayacaktır. Kota aşımında İnternet paketinizi ilaveten extra ücret binecektir.

Bu gibi durumlarda İnternet paketini ve kota durumunuzu devamlı kontrol altında tutmanız gerecektir.  bunun için ne yapılması gerekir nasıl kontrol altına alınır ? Kullandığınız İnternet sağlayıcı hangi şirket ise bunun için bir aramaya gireceksiniz bende bunları sizler için bir araya getirdim.

internet kota sorgulama ;

TTNET Kota kullanımı sorgulamak için ;

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/araclar/Sayfalar/Kotanizi-Sorgulayin.aspx‘ adresinden bu ay kaç GB kullanım yaptığınızı veya kaldığını öğrenebilirsiniz.

Doping Kota Sorgulama ;

Doping internet paketi öğreniyor iseniz kalan İnternet Kotasını öğrenmek için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz. ‘http://www.doping.com.tr/Kullanici-Girisi/adsl‘  adresinden kullanıcı adını ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Uydunet Kota Sorgulama ;

Uydunet kotasını öğrenmek için ‘https://online.turksatkablo.com.tr/‘ adresinden kullanıcı adınız , tc , e-devlet veya mail adresi ile giriş yaparak öğrenmek imkanı bulabilirsiniz.

TurkNet Kota Sorgulama ;

Kota sorgulama bilgileri ile adil kota kullanımı hakkında bilgi alabileceğiniz link adresi buradan bulabilirsiniz ‘http://www.turk.net/kota-sorgulama/‘  size verilen kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

Avea İnternet Paketleri Kota Sorgulama ;

avea

Avea’lı Faturalı Hat veya Faturasız Hatlarda internet kota sorgulamasını yapabilmek için ve kalan internet paketinizi öğrenmek için ;

Faturalı Hatlarda ; KULLAN  yazınız ve 5555 ‘e kısa sms göndermeniz yeterlidir böylece kalan miktarı görebileceksiniz.

Faturasız Hatlarda ; KALAN 5555 ‘ kısa sms göndermeniz yeterli olacaktır.

TURKCELL İnternet Kota Sorgulamaları ;

turkcell logo

Tüm paketlerde kalan paket öğrenmek için KALAN INTERNET yazın ve 2222 göndere bilirsiniz. *100# ile hızlı menü kullanarak veya 0532 757 22 22 telefonu arayarak kalan internet paketini öğrenebilirsiniz.

Vodefone Kalan İnternet Paketi Öğrenme ;

Vodafone

Vodafone internet paketlerinde kalan internetinizi veya kalan kotanızı öğrenmek için INTERNET SORGU yazıp 7000 sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Arama Tags & Etiketler ;

internet kotamı nasıl sorgularım , internet kotamı nerden nasıl öğrenirim , kota sorgulama , kalan internet paketi , kalan internet süresi , mobil internet , internet kota aşımı sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın